Podróżuj z Annecy do Saint-Etienne

Zorganizuj swoją podróż z Annecy do Saint-Etienne w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Annecy do Saint-Etienne w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Annecy
Saint-Etienne
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Annecy Saint-Etienne

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans145 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Annecy do Saint-Etienne?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Annecy Saint-Etienne, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Annecy Saint-Etienneklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Annecy i Saint-Etienne na mapie oraz na trasie Annecy Saint-Etienne i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Saint Etienne, Stacja St-Étienne-Bellevue, Stacja St-Étienne-Carnot, Stacja St-Étienne-Châteaucreux, Stacja St-Étienne-Châteaucreux, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Saint-Etienne

Którzy przewoźnicy podróżują między Annecy a Saint-Etienne?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Annecy-Lyon Pociąg TER z dworca kolejowego Annecy (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Part-Dieu w dniu przyjazdu (2.1 km od centrum) i z Lyon do Saint-Etienne z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Part-Dieu dostać się do stacji kolejowej St-Étienne-Bellevue (Rhône-Alpes Francja)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Annecy do Annecy i to z Saint Etienne (Rhône-Alpes Francja)
OUIBUS to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Annecy (serwis na dworzec autobusowy Annecy w 0.6 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon Aéroport do Lyon i to z Saint-Étienne (Rhône-Alpes Francja)
Firma autobusowa ALSA obraca się między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint Etienne znajduje się około 1 km od centrum.
Sieć Altibus obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Annecy do Annecy i to z Aéroport Lyon-St-Exupéry (Rhône-Alpes Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Annecy-Saint-Etienne (145 km)

Wszystkie rodzaje transportu Annecy Saint-Etienne

Na wycieczkę Annecy (Rhône-Alpes, Francja) do Saint-Etienne (Rhône-Alpes, Francja) z odległości 145 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Annecy-Saint-Etienne co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Annecy, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowySaint Etienne (1 km z Saint-Etienne, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyAnnecy (od 0.6 km Annecy) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Saint-Etienne,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Annecy-Saint-Etienne,
Nie można przejść bezpośrednio z Annecy do Saint-Etienne pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Annecy-Lyon i Lyon-Saint-Etienne pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje TER lub TGV SNCF do Lyon opuścić stację kolejową Annecy do Annecy, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Part-Dieu (2.1 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TER lub TGV obsługiwany przez SNCF Saint-Etienne,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)