Podróżuj z Bazylea do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Bazylea do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bazylea do Besançon w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bazylea
Besançon
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Bazylea Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans124 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bazylea do Besançon?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Bazylea Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bazylea Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Bazylea i Besançon na mapie oraz na trasie Bazylea Besançon i różne punkty korespondencji (Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Basel SBB, Stacja Bâle-St-Jean, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Besançon

Wszystkie rodzaje transportu Bazylea Besançon

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Bazylea do Besançon

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Bazylea-Besançon z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Zamiast jechać samemu samochodem z Bazylea do Besançon, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Kiedy zarezerwujesz przejazd między Bazylea Besançon, ustalisz bezpośrednio z kierowcą, jak może cię odebrać. Aby uniknąć czatów pieniężnych z kierowcami, płacisz za przejazd online.

pociąg Bazylea do Besançon

Pociąg regionalny Bazylea Besançon

Pociąg dużych prędkości Bazylea Besançon

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Bazylea i Besançon z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Pociąg międzymiastowy Bazylea Besançon

Stacja kolejowa jest piękna Bazylea i Besançon są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Bazylea do Besançon?

Tak, można przejść z Bazylea do Besançon pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Bazylea-Besançon bilet kolejowy na Vivanoda.

Bazylea Besançon firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: TGV Lyria.
TGV Lyria Bazylea Besançon

Stacje odlotów w Bazylea

 • Bâle-St-Jean
 • Basel SBB

Dworce kolejowe w Besançon

 • Besançon-Franche-Comté-TGV

Bazylea do Besançon autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Bazylea do Besançon, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Jadąc autobusem z Bazylea do Besançon może nie być dla ciebie tak oczywiste. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Besançon,

 • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 124 km wycieczka.
 • Bezkonkurencyjne ceny! NaBazylea Besançon trasy, firmy autokarowe oferują taryfy, które są często znacznie niższe niż pociąg lub przejazdy.
 • Nowe autobusy używane przez Isilines są bardziej ekologiczne niż korzystanie z carpoolingu, a nawet więcej niż samochód osobisty. DrogaBazylea Besançonjest już istniejącą infrastrukturą współdzieloną z innymi pojazdami. Bilans krajobrazu jest zatem neutralny.

Przystanki autobusowe Bazylea

Musisz dotrzeć do swojego Bazylea zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Besançon„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Mulhouse-Bâle aéroport (Euroairport)

Przyjazdy dworców autobusowych w Besançon

Kiedy przyjedziesz Besançon, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Besançon
 • Besançon

Z których firm autokarowych podróżować Bazylea i Besançon?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa Isilines Bazylea Besançon,

Isilines Bazylea Besançon

Którzy przewoźnicy podróżują między Bazylea a Besançon?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Bazylea-Miluza Pociąg TER z dworca kolejowego Bâle-St-Jean (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Mulhouse w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum) i z Miluza do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TGV Mulhouse dostać się do stacji kolejowej Besançon-Franche-Comté-TGV (Franche-Comté Francja)
TGV Lyria obsługuje linię Bazylea-Besançon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Basel SBB (2.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Franche-Comté-TGV w dniu przyjazdu (9.1 km od centrum)
SBB CFF FFS tworzy połączenie kolejowe z Bazylea do Miluza z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Basel SBB dostać się do stacji kolejowej Mulhouse Ville (Alzacja Francja)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Mulhouse do Miluza i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Isilines to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Bazylea (serwis na dworzec autobusowy Mulhouse-Bâle aéroport (Euroairport) w 23 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa ALSA obraca się z dworca autobusowego Mulhouse do Miluza i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Sieć OUIBUS obejmuje linię autobusową między miastem Miluza (serwis na dworzec autobusowy Mulhouse w 0.9 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bazylea-Besançon (125 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)