Podróżuj z Berlin do Drezno

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Drezno w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Drezno w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Drezno
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Drezno

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans165 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Drezno?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Drezno, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Dreznoklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Drezno na mapie oraz na trasie Berlin Drezno i różne punkty korespondencji (Stacja Dresden Hbf, Dworzec autobusowy Dresden, Dworzec autobusowy Dresden Neustadt, Dworzec autobusowy Dresden central station, Stacja Dresden-Neustadt, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Drezno

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Drezno

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Drezno (Saksonia, Niemcy) z odległości 165 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Drezno jest bezpośredni.
Trenuje IC 56 Deutsche Bahn do Drezno opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doDrezno będzie na stacji Dresden Hbf (1.2 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Drezno co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ADAC PostBus, Hellö lub FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyDresden (0.3 km z Drezno, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Drezno,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Drezno,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Drezno?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Drezno Pociąg IC 56 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dresden Hbf w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ADAC PostBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Dresden (Saksonia Niemcy)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Drezno gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dresden znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Berlin Alexanderplatz do Berlin i to z Dresden (Saksonia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Drezno (166 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)