Podróżuj z Berlin do Dusseldorf

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Dusseldorf w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Dusseldorf w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Dusseldorf
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Dusseldorf

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans478 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Dusseldorf?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Dusseldorf, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Dusseldorfklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Dusseldorf na mapie oraz na trasie Berlin Dusseldorf i różne punkty korespondencji (Stacja Düsseldorf Flughafen, Stacja Düsseldorf Hbf, Dworzec autobusowy Düsseldorf, Dworzec autobusowy Düsseldorf, Lotnisko Dusseldorf, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Dusseldorf

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Dusseldorf

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Dusseldorf (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 478 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Dusseldorf jest bezpośredni.
Trenuje CityNightLine Kopernikus lub ICE Deutsche Bahn lub FlixTrain do Dusseldorf opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doDusseldorf będzie na stacji Düsseldorf Hbf (1.4 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Dusseldorf co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ADAC PostBus, FlixBus lub Onebus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyDüsseldorf (0.3 km z Dusseldorf, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Dusseldorf,
Lot bezpośredni Berlin > Dusseldorf będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Dusseldorf (lotnisko w Dusseldorf, Kod IATA: DUS) obsługiwany przez Lufthansa, Germanwings lub Air Berlin.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Dusseldorf,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)