Podróżuj z Berlin do Essen

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Essen w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Essen w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Essen
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Essen

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans454 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Essen?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Essen, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Essenklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Essen na mapie oraz na trasie Berlin Essen i różne punkty korespondencji (Stacja Essen Hbf, Stacja Essen-Altenessen, Dworzec autobusowy Essen, Dworzec autobusowy Essen, Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Essen

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Essen?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Essen Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Essen Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Duisburg do Essen z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Duisburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Essen Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe Berlin-Essen Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Essen Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
EuroBahn oferuje linię z Duisburg do Essen z odjeżdżającym pociągiem RE3 Duisburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Essen-Altenessen (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
HKX obsługuje linię Duisburg-Essen Pociąg z dworca kolejowego Duisburg Hbf (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Essen Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Essen (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Essen gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Essen znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firma autobusowa Onebus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Essen (455 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Essen

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

pociąg Berlin do Essen

Pociąg dużych prędkości Berlin Essen

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Berlin i Essen. Często działają na dedykowanych torach.

Pociąg międzymiastowy Berlin Essen

Stacja kolejowa jest piękna Berlin i Essen są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Pociąg regionalny Berlin Essen

Berlin Essen firmy kolejowe

Oto 2 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Essen: FlixTrain i Deutsche Bahn.
FlixTrain Berlin EssenDeutsche Bahn Berlin Essen

Jest Berlin połączony z Essen z bezpośrednim pociągiem?

Tak Berlin do Essen trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Essen i może być mniej bezpośrednich pociągów z Berlin w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Essen bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Berlin

 • Berlin Hauptbahnhof

Dworce kolejowe w Essen

 • Essen Hbf
 • Essen-Altenessen

Carpool z Berlin do Essen

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Berlin-Essen jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Essen,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Berlin-Essen przejazdy samochodem z innymi. Zamiast jechać samemu samochodem z Berlin do Essen, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Berlin do Essen autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Berlin do Essen

Firmy autokarowe w Internecie Berlin Essen wycieczka

Trasa autokaru Berlin Essen obsługiwany jest bez zmian przez firmy autobusowe FlixBus i ADAC PostBus.

FlixBus Berlin EssenADAC PostBus Berlin Essen

Jadąc autobusem z Berlin do Essen może nie być dla ciebie tak oczywiste. Aby zachęcić Cię do autobusu Essen, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Jeśli czas podróży pomiędzy Berlin i Essen i jego 454 km trochę cię martwi, a następnie wybierz autobus nocny Berlin Essen co pozwoli Ci zaoszczędzić nocleg w Essenhotel. Będziesz wtedy mógł odkryćEssen wczesnym rankiem.
 • Trenerzy obsługujący Berlin Essen Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 454 km z podróży.

Przystanki autobusowe Berlin

Musisz dotrzeć do swojego Berlin zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Ogólnie miejsce docelowe „Essen”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Essen

W Essen, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Essen

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)