Podróżuj z Berlin do Frankfurt nad Menem

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Frankfurt nad Menem w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Frankfurt nad Menem w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Frankfurt nad Menem
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Frankfurt nad Menem

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans424 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Berlin do Frankfurt nad Menem ?

Planujesz podróż z Berlin do Frankfurt nad Menem i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Berlin Frankfurt nad Menem? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Frankfurt nad Menem i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Berlin, będziesz podróżować z FlixTrain, Deutsche Bahn, Air Berlin, ADAC PostBus, Blablacar, FlixBus lub Lufthansa przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Frankfurt nad Menem?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hesse Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Frankfurt nad Menem gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.2 km od centrum.
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Lufthansa zapewnia obrót z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Frankfurt nad Menem Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Frankfurt (Main) Hbf w dniu przyjazdu (1.3 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Berlin do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) West (Hesse Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Frankfurt nad Menem (425 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Frankfurt nad Menem

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Frankfurt nad Menem (Hesse, Niemcy) z odległości 424 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Frankfurt nad Menem jest bezpośredni.
Trenuje ICE Deutsche Bahn lub FlixTrain do Frankfurt nad Menem opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doFrankfurt nad Menem będzie na stacji Frankfurt (Main) West (3.1 km od środka).
Lot bezpośredni Berlin > Frankfurt nad Menem będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Frankfurt nad Menem (lotnisko w Frankfurt International, Kod IATA: FRA) obsługiwany przez Air Berlin lub Lufthansa.
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Frankfurt nad Menem co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub ADAC PostBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyFrankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (1.2 km z Frankfurt nad Menem, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Frankfurt nad Menem,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Frankfurt nad Menem,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)