Podróżuj z Berlin do Freiburg

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Freiburg w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Freiburg w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Freiburg
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Freiburg

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans310 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Berlin do Freiburg ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Berlin do Freiburg? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Freiburg a Vivanoda zajmie się resztą. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Podróżować z Berlin, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, FlixTrain, Deutsche Bahn, ADAC PostBus i Berlin Shuttle zabierze Cię do Freiburg,

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Freiburg

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Berlin do Freiburg

Kiedy zarezerwujesz przejazd między Berlin Freiburg, ustalisz bezpośrednio z kierowcą, jak może cię odebrać. Płatność jest dokonywana na stronie naszego partnera; pozwala to uniknąć rozmowy z kierowcą o pieniądzach.

Ważną różnicą między wspólnym korzystaniem z samochodu a innymi środkami transportu jest to, że nie ma on ustalonego harmonogramu. Oznacza to, że kiedy szukasz Berlin-Freiburg jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Freiburg,

pociąg Berlin do Freiburg

Berlin Freiburg firmy kolejowe

Firmą kolejową obsługującą tę podróż jest Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Berlin Freiburg

Czy istnieje bezpośredni pociąg do Freiburg z Berlin?

Tak Berlin do Freiburg trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Freiburg bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Pociąg dużych prędkości Berlin Freiburg

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Berlin i Freiburg z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Nocny pociąg Berlin Freiburg

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Freiburg ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Stacje odlotów w Berlin

  • Berlin Ostbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Freiburg

  • Freiburg (Breisgau) Hbf

Berlin do Freiburg autobus

Szukasz autobusu z Berlin do Freiburg? Rzeczywiście istnieje bezpośrednia linia autobusowa, która obsługuje tę trasę.

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Berlin co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Freiburg„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

  • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
  • Berlin Alexanderplatz

Przyjazdy dworców autobusowych w Freiburg

W Freiburg, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

  • Freiburg, Hauptbahnhof

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Berlin Freiburg ?

Podróż autokarem Berlin Freiburg obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Berlin Freiburg

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Berlin i Freiburg i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Freiburg,

  • Nowe autobusy używane przez FlixBus są bardziej ekologiczne niż korzystanie z carpoolingu, a nawet więcej niż samochód osobisty. DrogaBerlin Freiburgjest już istniejącą infrastrukturą współdzieloną z innymi pojazdami. Bilans krajobrazu jest zatem neutralny.
  • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 310 km wycieczka.
  • Podczas podróży autobusem nocnym Berlin Freiburg, oszczędzasz noc w hotelu o godz Freiburgi dotrzeć do miejsca docelowego wczesnym rankiem. Idealny do odkrywaniaFreiburg,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Freiburg?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Freiburg, Hauptbahnhof (Dolna Saksonia Niemcy)
Berlin Shuttle to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Hamburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.4 km od centrum.
Firma autobusowa ADAC PostBus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Freiburg Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Freiburg (Breisgau) Hbf w dniu przyjazdu (657 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Hamburg do Freiburg z odjeżdżającym pociągiem Hamburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Freiburg (Breisgau) Hbf (Dolna Saksonia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Freiburg (311 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)