Podróżuj z Berlin do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Gdańsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Gdańsk
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans403 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Berlin do Gdańsk ?

Gdańsk jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Berlin do Gdańsk oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Gdańsk z Berlin Wpisz daty podróży do Gdańsk wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Podróżować z Berlin, loty, pociągi, carpooling lub autobusy SAS - Scandinavian Airlines, OLT Express, Polskie Koleje Państwowe, LOT Polish Airlines, Deutsche Bahn, Ryanair, Blablacar i EuroLot zabierze Cię do Gdańsk,

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Gdańsk

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Gdańsk (Polska) z odległości 403 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Berlin > Gdańsk będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Gdańsk (lotnisko w Rebiechowo, Kod IATA: GDN) obsługiwany przez OLT Express.
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Gdańsk co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyGdansk (1.3 km z Gdańsk, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Gdańsk,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Gdańsk,
Nie można przejść bezpośrednio z Berlin do Gdańskbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Euronight JanKiepura Polskie Koleje Państwowe lub Russian Railways do Warszawa opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Wschodnia (3.7 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)