Podróżuj z Berlin do Getynga

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Getynga w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Getynga w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Getynga
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Getynga

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans262 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Getynga?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Getynga, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Getyngaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Getynga na mapie oraz na trasie Berlin Getynga i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Göttingen, Zoologische Institute, Stacja Göttingen, Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin Ostbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Getynga

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Getynga

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Getynga (Dolna Saksonia, Niemcy) z odległości 262 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Getynga jest bezpośredni.
Trenuje FlixTrain do Getynga opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doGetynga będzie na stacji Göttingen (0.5 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Getynga co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyGöttingen, Zoologische Institute (0.2 km z Getynga, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Getynga,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Getynga,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Getynga?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Getynga (263 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Berlin-Hannover Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hannover Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum) i z Hannover do Getynga z odjeżdżającym pociągiem IC 26 Hannover Hbf dostać się do stacji kolejowej Göttingen (Dolna Saksonia Niemcy)
FlixTrain obsługuje linię Berlin-Getynga Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Göttingen w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Göttingen, Zoologische Institute (Dolna Saksonia Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Hannover gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum. i z dworca autobusowego Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Hannover i to z Göttingen, Zoologische Institute (Dolna Saksonia Niemcy)
Firma autobusowa Onebus obraca się między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Magdeburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Magdeburg znajduje się około 0.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)