Podróżuj z Berlin do Koblencja

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Koblencja w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Koblencja w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Koblencja
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Koblencja

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans469 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Koblencja?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Koblencja, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Koblencjaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Koblencja na mapie oraz na trasie Berlin Koblencja i różne punkty korespondencji (Stacja Koblenz Hbf, Dworzec autobusowy Koblenz Hbf, Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Koblencja

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Koblencja

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Koblencja (Nadrenia-Palatynat, Niemcy) z odległości 469 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Koblencja jest bezpośredni.
Trenuje ICE Deutsche Bahn do Koblencja opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doKoblencja będzie na stacji Koblenz Hbf (1 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Koblencja co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKoblenz Hbf (1 km z Koblencja, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Koblencja,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Koblencja,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Koblencja od Berlin, Możesz wziąć lotBerlin-Kolonia następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Schoenefeld SXF 18 km, za odprawę bagażu na lot do Kolonia (lotnisko w Cologne Bonn, Kod IATA: CGN) obsługiwany przez Germanwings.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)