Podróżuj z Berlin do Kolonia

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Kolonia w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Kolonia w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Kolonia
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Kolonia

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans478 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Kolonia?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Kolonia, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Koloniaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Kolonia na mapie oraz na trasie Berlin Kolonia i różne punkty korespondencji (Stacja Köln Hbf, Dworzec autobusowy Koln, Dworzec autobusowy Köln-Deutz, Dworzec autobusowy Cologne South Airport, Lotnisko Cologne Bonn, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kolonia

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Kolonia

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Kolonia (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 478 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Kolonia jest bezpośredni.
Trenuje ICE lub CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn lub FlixTrain do Kolonia opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doKolonia będzie na stacji Köln Hbf (0.3 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Kolonia co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus, Onebus lub ADAC PostBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKoln (0.4 km z Kolonia, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kolonia,
Lot bezpośredni Berlin > Kolonia będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Schoenefeld SXF 18 km, za odprawę bagażu na lot do Kolonia (lotnisko w Cologne Bonn, Kod IATA: CGN) obsługiwany przez Germanwings, Lufthansa lub Air Berlin.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Kolonia,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)