Podróżuj z Berlin do Mannheim

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Mannheim w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Mannheim w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Mannheim
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Mannheim

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans483 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Mannheim?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Mannheim, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Mannheimklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Mannheim na mapie oraz na trasie Berlin Mannheim i różne punkty korespondencji (Stacja Mannheim Hbf, Dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin-Gesundbrunnen, Dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Mannheim

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Mannheim

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Berlin do Mannheim

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Berlin-Mannheim jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Mannheim!

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Berlin-Mannheim z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

pociąg Berlin do Mannheim

Berlin Mannheim firmy kolejowe

Firmą kolejową obsługującą tę podróż jest Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Berlin Mannheim

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Berlin do Mannheim?

Tak, można przejść z Berlin do Mannheim pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Mannheim bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Berlin

 • Berlin Hauptbahnhof
 • Berlin Ostbahnhof

Dworce kolejowe w Mannheim

 • Mannheim Hbf

Pociąg międzymiastowy Berlin Mannheim

Stacja kolejowa jest piękna Berlin i Mannheim są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Pociąg dużych prędkości Berlin Mannheim

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Berlin i Mannheim z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Berlin do Mannheim autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Berlin do Mannheim, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Berlin Mannheim ?

Połączenie autobusowe między miastem Berlin i Mannheim obsługuje wiele firm autokarowych: ADAC PostBus i FlixBus.

ADAC PostBus Berlin MannheimFlixBus Berlin Mannheim

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Berlin i Mannheim i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Mannheim,

 • Będziesz podróżować z Berlin do Mannheimw nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
 • Jeśli czas trwania podróży Berlin i Mannheim autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Berlin Mannheim są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Mannheim wczesnym rankiem.
 • Podróżowanie nowoczesnym autobusem jest bardziej przyjazne dla środowiska niż przejazdy samochodem. Ponadto drogaBerlin Mannheim jest współdzielony przez inne pojazdy i do prowadzenia autobusu nie jest wymagana dodatkowa infrastruktura.

Przystanki autobusowe Berlin

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Berlin co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Mannheim”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus lub ADAC PostBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przyjazdy dworców autobusowych w Mannheim

W Mannheim, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)