Podróżuj z Berlin do Munster

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Munster w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Munster w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Munster
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Munster

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans398 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Berlin do Munster ?

Planujesz podróż z Berlin do Munster i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Berlin Munster? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Munster z Berlin, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz datę podróży do Munster i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Berlin - Munster oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus, EuroBahn, FlixTrain, HKX, ADAC PostBus lub Air Berlin do osiągnięcia Munster,

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Munster

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Berlin do Munster autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Berlin do Munster, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Musisz dotrzeć do swojego Berlin zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Munster„należy wspomnieć. Wreszcie, sprawdź bilet przez kierowcę TRENITALII i wejdź na pokład po umieszczeniu bagażu w luku bagażowym.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
 • Berlin Alexanderplatz

Przyjazdy dworców autobusowych w Munster

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Munster, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Munster
 • Münster

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Berlin Munster ?

Dostać się do Munster autobusem z Berlin, masz tylko firmę przewozową FlixBus, która obsługuje te dwa miasta.

FlixBus Berlin Munster

Nadal możesz mieć wątpliwości Munster autobusem. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Munster,

 • Jesteś doprowadzony do Munster przez profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy budzą zaufanie i bezpieczeństwo!
 • W trakcie podróży Berlin Munster, nie musisz się martwić o autonomię smartfona lub komputera: gniazdka elektryczne w siedzeniu (i porty USB) zapobiegną awarii akumulatora.
 • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 398 km wycieczka.

pociąg Berlin do Munster

Berlin Munster firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Berlin Munster

Stacje odlotów w Berlin

 • Berlin Ostbahnhof
 • Berlin Hauptbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Munster

 • Münster (Westf) Hbf
 • Münster-Hiltrup

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Berlin do Munster?

Tak, można przejść z Berlin do Munster pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Munster i może być mniej bezpośrednich pociągów z Berlin w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Berlin-Munster bilet kolejowy na Vivanoda.

Nocny pociąg Berlin Munster

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Munster gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Pociąg regionalny Berlin Munster

Pociąg międzymiastowy Berlin Munster

Stacja kolejowa jest piękna Berlin i Munster są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Pociąg dużych prędkości Berlin Munster

Podróżujące z prędkością od 200 km / h do 350 km / h pociągi te są najszybszym rozwiązaniem Berlin do Munster pociągiem.

Carpool z Berlin do Munster

Zanim zarezerwujesz Berlin-Munster jeździć, masz możliwość skontaktowania się z kierowcą, aby ustalić wszystkie szczegóły i warunki podróży. Nie musisz przejmować się ceną po podróży, wszystko jest płacone online, gdy rezerwujesz podróż.

Ridesharing nie ma żadnego harmonogramu w przeciwieństwie do branży kolejowej, autobusowej lub lotniczej. Oznacza to, że kiedy szukasz Berlin-Munster jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Munster,

Tanie loty z Berlin do Munster

Lotnisko odlotu w Berlin

 • TXL Tegel

Lotnisko przylotu w Munster

 • FMO Muenster

Które linie lotnicze obsługują Berlin do Munster loty?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: Air Berlin.
Air Berlin Berlin Munster

Tanie loty do Munster czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Pomimo dłuższego czasu podróży, Berlin-Munster trasa powinna być tańsza w przypadku lotów połączonych.
 • Unikaj weekendów, aby polecieć Munster i bądź elastyczny. Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Munster?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy Berlin Shuttle zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Munster gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Munster znajduje się około 1 km od centrum.
Firma autobusowa ADAC PostBus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Bielefeld (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Munster (przybycie na lotnisko w Muenster FMO)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Munster Pociąg IC 77 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Münster (Westf) Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
EuroBahn obsługuje linię z Bielefeld do Munster z odjeżdżającym pociągiem RB67 Bielefeld Hbf dostać się do stacji kolejowej Münster (Westf) Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
HKX tworzy połączenie kolejowe Hamburg-Munster Pociąg z dworca kolejowego Hamburg Hbf (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Münster (Westf) Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
FlixTrain oferuje linię z Berlin do Bielefeld z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Bielefeld Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Munster (399 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)