Podróżuj z Berlin do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Rzeszów w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Berlin do Rzeszów w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Berlin
Rzeszów
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Berlin
Kraków
Rzeszów
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Berlin
Warszawa
Rzeszów
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Rzeszów

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans657 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Rzeszów?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Rzeszów na mapie oraz na trasie Berlin Rzeszów i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka, Lotnisko Tegel, Dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rzeszów

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Rzeszów

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Rzeszów (Polska) z odległości 657 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Rzeszów co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyRzeszow (0.5 km z Rzeszów, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Rzeszów,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Rzeszów,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rzeszów od Berlin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Berlin-Warszawa i Warszawa-Rzeszów
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z OLT Express lub LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Jasionka (Rzeszów, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Berlin do Rzeszówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 lub Euronight JanKiepura Deutsche Bahn, Polskie Koleje Państwowe lub Russian Railways do Warszawa opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Wschodnia (3.7 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Rzeszów?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Rzeszów (659 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Polskie Koleje Państwowe obsługuje linię z Berlin do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Euronight JanKiepura Berlin Ostbahnhof dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Berlin-Warszawa Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia w dniu przyjazdu (3.7 km od centrum)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzeszów (przybycie na lotnisko w Jasionka RZE)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
LOT Polish Airlines obsługuje loty z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Rzeszów (obsługujący lotnisko w Jasionka RZE)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Rzeszow ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)