Podróżuj z Berlin do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Szczecin w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Szczecin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Szczecin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans126 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Berlin do Szczecin ?

Planujesz podróż z Berlin do Szczecin i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Berlin Szczecin? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Szczecin z Berlin Musisz tylko podać datę wyjazdu do Szczecin pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Berlin - Szczecin oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Berlin, pociągi, carpooling lub autobusy Blablacar, Deutsche Bahn i IC Bus zabierze Cię do Szczecin,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Szczecin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Szczecin ( Polska)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Szczecin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Szczecin, Glowny w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Szczecin (127 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Szczecin

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Szczecin (Polska) z odległości 126 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Szczecin jest bezpośredni.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Szczecin opuścić stację kolejową Berlin-Gesundbrunnen do Berlin, Przyjazd doSzczecin będzie na stacji Szczecin, Glowny (1.2 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Szczecin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowySzczecin (0.9 km z Szczecin, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Szczecin,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Szczecin,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)