Podróżuj z Berlin do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Berlin do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Berlin
Warszawa
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Berlin
Poznań
Warszawa
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Berlin
Wrocław
Warszawa
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Berlin
Frankfurt (Oder)
Warszawa
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans517 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Warszawa?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Warszawa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Warszawaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Warszawa na mapie oraz na trasie Berlin Warszawa i różne punkty korespondencji (Stacja Warszawa Centralna, Stacja Warszawa Wschodnia, Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Zachodnia, Dworzec autobusowy Warsaw, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Warszawa

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Warszawa

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Berlin do Warszawa

Kiedy masz zamiar zarezerwować Berlin-Warszawa jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Płatność jest dokonywana na stronie naszego partnera; pozwala to uniknąć rozmowy z kierowcą o pieniądzach.

Berlin do Warszawa autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Berlin do Warszawa, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Przystanki autobusowe Berlin

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Berlin od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Warszawapowinien zostać wyświetlony. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przyjazdy dworców autobusowych w Warszawa

Kiedy przyjedziesz Warszawa, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Warszawa West
 • Warsaw

Z których firm autokarowych podróżować Berlin i Warszawa?

Podróż autokarem Berlin Warszawa obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Berlin Warszawa

Jadąc autobusem z Berlin do Warszawa może nie być dla ciebie tak oczywiste. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Warszawa,

 • Podróż autobusem jest bardziej przyjazna dla środowiska niż korzystanie z własnego samochodu, ze względu na modernizację flot autokarów FlixBus. Prowadzenie autobusu nie wymaga również budowania innych infrastruktur: drogiBerlin Warszawa jest już zbudowany i udostępniony przez innych.
 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasBerlin do Warszawa oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!
 • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 517 km wycieczka.

pociąg Berlin do Warszawa

Berlin Warszawa firmy kolejowe

Koleje Russian Railways, Deutsche Bahn i Polskie Koleje Państwowe to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Warszawa,
Russian Railways Berlin WarszawaDeutsche Bahn Berlin WarszawaPolskie Koleje Państwowe Berlin Warszawa

Dworce kolejowe z Berlin

 • Alexanderplatz
 • Berlin Hauptbahnhof
 • Berlin Ostbahnhof
 • S Ostkreuz Bhf (Berlin)

Dworce kolejowe w Warszawa

 • Warszawa Wschodnia
 • Warszawa Centralna

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Berlin do Warszawa?

Tak, można przejść z Berlin do Warszawa pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Warszawa i może być mniej bezpośrednich pociągów z Berlin w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Warszawa bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Pociąg regionalny Berlin Warszawa

Nocny pociąg Berlin Warszawa

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Warszawa gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Pociąg międzymiastowy Berlin Warszawa

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Berlin i Warszawa ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Tanie loty z Berlin do Warszawa

Lotnisko odlotu w Berlin

 • TXL Tegel

Lotnisko docelowe w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin
 • WMI Warsaw Modlin

Które linie lotnicze latają Berlin do Warszawa ?

LOT Polish Airlines jest jedyną linią lotniczą z bezpośrednim linkiem do Warszawa z lotniska w Berlin,
LOT Polish Airlines Berlin Warszawa

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Berlin do Warszawa:

 • Latanie jest często tańsze Berlin-Warszawa trasa na połączonych połączeniach.
 • Wolę latać do Warszawa w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Warszawa?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Berlin do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Warszawa Wschodnia ( Polska)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe Berlin-Warszawa Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
OLT Express zapewnia następujące obroty: z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO) i z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Strachowice WRO (znajduje się na 11 km od środka Wrocław, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Warszawa (518 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Warsaw ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)