Podróżuj z Berlin do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Wrocław w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Wrocław w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Wrocław
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans295 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Wrocław?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Wrocław, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Wrocławklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Wrocław na mapie oraz na trasie Berlin Wrocław i różne punkty korespondencji (Stacja Wroclaw (PL), Glowny, Lotnisko Strachowice, Dworzec autobusowy Wroclaw, Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wrocław

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Wrocław?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Wrocław Pociąg z dworca kolejowego S Ostkreuz Bhf (Berlin) (4.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wroclaw (PL), Glowny w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Wrocław (296 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Wroclaw ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Wrocław

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Wrocław (Polska) z odległości 295 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Wrocław jest bezpośredni.
Trenuje Deutsche Bahn do Wrocław opuścić stację kolejową S Ostkreuz Bhf (Berlin) do Berlin, Przyjazd doWrocław będzie na stacji Wroclaw (PL), Glowny (0.5 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Wrocław co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWroclaw (0.4 km z Wrocław, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wrocław,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Wrocław,
Lot bezpośredni Berlin > Wrocław będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Wrocław (lotnisko w Strachowice, Kod IATA: WRO) obsługiwany przez OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)