Podróżuj z Berlin do Würzburg

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Würzburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Würzburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Würzburg
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Würzburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans389 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Würzburg?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Würzburg, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Würzburgklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Würzburg na mapie oraz na trasie Berlin Würzburg i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Würzburg, Hauptbahnhof, Stacja Würzburg Hbf, Lotnisko Tegel, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin-Gesundbrunnen, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Würzburg

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Würzburg?

Linie lotnicze
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Germanwings obsługuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Norymberga (przybycie na lotnisko w Metropolitan Area NUE)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Frankfurt nad Menem-Würzburg Pociąg Euronight z dworca kolejowego Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof (11 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Würzburg Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linie z Berlin do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem ICE Berlin Ostbahnhof dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) Hbf (Hesse Niemcy) i Frankfurt nad Menem-Würzburg Pociąg ICE z dworca kolejowego Frankfurt (Main) Hbf (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Würzburg Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe z Berlin do Fulda z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Fulda (Hesse Niemcy)
Firmy autobusowe
ADAC PostBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hesse Niemcy) i między miastem Frankfurt nad Menem (serwis na dworzec autobusowy Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 1.2 km od centrum) i miasta Würzburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Würzburg, Hauptbahnhof znajduje się około 1 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Würzburg, Hauptbahnhof (Bawaria Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Würzburg (390 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Würzburg

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Berlin do Würzburg

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Berlin-Würzburg jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Würzburg,

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Berlin-Würzburg jazda. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

Berlin do Würzburg autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Berlin do Würzburg

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Berlin Würzburg ?

Dostać się do Würzburg autobusem z Berlin, masz tylko firmę przewozową FlixBus, która obsługuje te dwa miasta.

FlixBus Berlin Würzburg

Jadąc autobusem z Berlin do Würzburg może nie być dla ciebie tak oczywiste. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Würzburg,

 • Będziesz podróżować z Berlin do Würzburgw nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
 • Jeśli czas trwania podróży Berlin i Würzburg autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Berlin Würzburg są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Würzburg wczesnym rankiem.
 • Są to zawodowi kierowcy, którzy Cię do niego doprowadzą Würzburg bezpiecznie i pewnie.

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Berlin co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Würzburg„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Würzburg

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Würzburg, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Würzburg, Hauptbahnhof

pociąg Berlin do Würzburg

Berlin Würzburg firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Berlin i Würzburg: ÖBB, Deutsche Bahn i FlixTrain.
ÖBB Berlin WürzburgDeutsche Bahn Berlin WürzburgFlixTrain Berlin Würzburg

Jest Berlin połączony z Würzburg z bezpośrednim pociągiem?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Berlin do Würzburg bez żadnych zmian.

Nocny pociąg Berlin Würzburg

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Würzburg ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg dużych prędkości Berlin Würzburg

Podróżujące z prędkością od 200 km / h do 350 km / h pociągi te są najszybszym rozwiązaniem Berlin do Würzburg pociągiem.

Pociąg międzymiastowy Berlin Würzburg

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Berlin-Würzburg trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Dworce kolejowe z Berlin

 • Berlin Ostbahnhof
 • Berlin Hauptbahnhof

Dworce kolejowe w Würzburg

 • Würzburg Hbf

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)