Podróżuj z Bilbao do Barcelona

Zorganizuj swoją podróż z Bilbao do Barcelona w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bilbao do Barcelona w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bilbao
Barcelona
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Bilbao Barcelona

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans470 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Bilbao do Barcelona ?

Planujesz podróż z Bilbao do Barcelona i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Bilbao Barcelona? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Barcelona z Bilbao Wpisz datę podróży do Barcelona i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Renfe, Blablacar, ALSA, FlixBus, Pegasus, Vueling Airlines lub Norwegian Air Shuttle do osiągnięcia Barcelona,

Wszystkie rodzaje transportu Bilbao Barcelona

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Bilbao do Barcelona autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Bilbao do Barcelona

Z których firm autokarowych podróżować Bilbao i Barcelona?

Podróż autokarem Bilbao Barcelona obsługuje tylko jedna firma autobusowa: ALSA.

ALSA Bilbao Barcelona

Nadal możesz mieć wątpliwości Barcelona autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Barcelona,

 • Trenerzy obsługujący Bilbao Barcelona Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
 • Jeśli czas podróży pomiędzy Bilbao i Barcelona i jego 470 km trochę cię martwi, a następnie wybierz autobus nocny Bilbao Barcelona co pozwoli Ci zaoszczędzić nocleg w Barcelonahotel. Będziesz wtedy mógł odkryćBarcelona wczesnym rankiem.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 470 km z podróży.

Odjazdy dworców autobusowych w Bilbao

Musisz dotrzeć do swojego Bilbao zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Ogólnie miejsce docelowe „Barcelona”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Bilbao (Termibus station)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Barcelona

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Barcelona, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Barcelone Norte
 • Barcelone Sants

Tanie loty z Bilbao do Barcelona

Które linie lotnicze obsługują Bilbao do Barcelona loty?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Bilbao i jeden z Barcelona: Norwegian Air Shuttle i Vueling Airlines.
Norwegian Air Shuttle Bilbao BarcelonaVueling Airlines Bilbao Barcelona

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Barcelona, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Barcelona, Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.
 • Zarezerwuj swój Bilbao Barcelona lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).

Lotnisko odlotu w Bilbao

 • BIO Bilbao

Lotnisko docelowe w Barcelona

 • BCN Barcelona-El Prat

Carpool z Bilbao do Barcelona

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Bilbao-Barcelona jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Barcelona!

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Bilbao-Barcelona z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

pociąg Bilbao do Barcelona

Dworce kolejowe z Bilbao

 • Bilbao-Abando

Przybycie stacji kolejowych w Barcelona

 • Barcelona-Paseo de Gracia
 • Barcelona-Estacio De França
 • Barcelona-Sants

Jest Bilbao połączony z Barcelona z bezpośrednim pociągiem?

Tak, można przejść z Bilbao do Barcelona pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Barcelona i może być mniej bezpośrednich pociągów z Bilbao w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Bilbao-Barcelona bilet kolejowy na Vivanoda.

Bilbao Barcelona firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Renfe.
Renfe Bilbao Barcelona

Pociąg dużych prędkości Bilbao Barcelona

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Bilbao i Barcelona z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Pociąg międzymiastowy Bilbao Barcelona

Stacja kolejowa jest piękna Bilbao i Barcelona są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Którzy przewoźnicy podróżują między Bilbao a Barcelona?

Firmy kolejowe
Renfe oferuje linię Bilbao-Barcelona Pociąg Alvia z dworca kolejowego Bilbao-Abando (3.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Barcelona-Sants w dniu przyjazdu (2.7 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bilbao-Barcelona (471 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bilbao (Termibus station) do Bilbao i to z Barcelone Norte (Katalonia Hiszpania)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Bilbao (serwis na dworzec autobusowy Bilbao (Termibus station) w 1.8 km od centrum) i miasta San Sebastian gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy San Sebastian - Estacion de Autobus znajduje się około 0.7 km od centrum.
Linie lotnicze
Norwegian Air Shuttle wykonuje lot z lotniska Bilbao BIO znajduje się w 7.4 km centrum miasta Bilbao do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Pegasus zapewnia obrót z lotniska San Sebastian EAS (znajduje się na 17 km od środka San Sebastian, Hiszpania) do Barcelona (obsługujący lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Vueling Airlines obsługuje lot z lotniska Bilbao BIO znajduje się w 7.4 km centrum miasta Bilbao do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)