Podróżuj z Bohumin do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Gdańsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Bohumin do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bohumin
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki
2
Bohumin
Warszawa
Gdańsk
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Bohumin
Katowice
Gdańsk
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Bohumin
Częstochowa
Gdańsk
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans495 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Gdańsk?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Bohumin Gdańsk, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Gdańskklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Gdańsk na mapie oraz na trasie Bohumin Gdańsk i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo, Dworzec autobusowy Bohumín, Stacja Bohumin) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Gdańsk

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Gdańsk

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Gdańsk (Polska) z odległości 495 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Gdańsk,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Bohumin-Gdańsk bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Bohumin-Katowice i Katowice-Gdańsk,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice Andrzeja (1.2 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,Po przybyciu Katowice, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Gdańsk ( Polska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Gdańsk od Bohumin, Możesz wziąć lotWarszawa-Gdańsk następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Gdańsk (lotnisko w Rebiechowo, Kod IATA: GDN) obsługiwany przez OLT Express, LOT Polish Airlines lub Ryanair.
Nie można przejść bezpośrednio z Bohumin do Gdańskbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Katowice i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub Russian Railways do Katowice opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)