Podróżuj z Bohumin do Karlovy Vary

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Karlovy Vary w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Bohumin do Karlovy Vary w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bohumin
Karlovy Vary
/
  • Uzyskaj stawki
2
Bohumin
Praga
Karlovy Vary
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Karlovy Vary

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans393 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Karlovy Vary?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Bohumin Karlovy Vary, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Karlovy Varyklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Karlovy Vary na mapie oraz na trasie Bohumin Karlovy Vary i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Karlovy Vary (Terminál), Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Bohumín) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Karlovy Vary

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Karlovy Vary

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Karlovy Vary (Republika Czeska) z odległości 393 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Karlovy Vary,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Bohumin-Karlovy Vary bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Bohumin-Praga i Praga-Karlovy Vary,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (1.2 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Karlovy Vary ( Republika Czeska).
Nie można przejść bezpośrednio z Bohumin do Karlovy Varybez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Praga i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Praga opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doPraga będzie na stacji Praha-Libeň (6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)