Podróżuj z Bohumin do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Katowice w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bohumin do Katowice w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bohumin
Katowice
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Katowice

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans62 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Bohumin do Katowice ?

Planujesz podróż z Bohumin do Katowice i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Bohumin Katowice? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Katowice a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Bohumin - Katowice oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Bohumin, będziesz podróżować z Blablacar, FlixBus, LEO Express, ÖBB lub Russian Railways przez autobusy, carpooling lub pociągi,

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Katowice

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Bohumin do Katowice autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Bohumin do Katowice, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Firmy autokarowe w Internecie Bohumin Katowice wycieczka

Trasa autokaru Bohumin Katowice obsługiwany jest bez zmian przez firmy autobusowe LEO Express i FlixBus.

LEO Express Bohumin KatowiceFlixBus Bohumin Katowice

Jadąc autobusem z Bohumin do Katowice może nie być dla ciebie tak oczywiste. Aby zachęcić Cię do autobusu Katowice, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

  • Będziesz podróżować z Bohumin do Katowicew nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 62 km z podróży.
  • Bardzo niskie ceny! NaBohumin Katowice linia, taryfy przewoźnika są często bezkonkurencyjne w porównaniu do innych środków transportu: przejazdy samochodem lub pociągiem.

Odjazdy dworców autobusowych w Bohumin

Musisz dotrzeć do swojego Bohumin zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Katowice„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

  • Bohumín

Przyjazdy dworców autobusowych w Katowice

Po przybyciu autobusu Katowice, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

  • Katowice
  • Katowice Andrzeja

pociąg Bohumin do Katowice

Bohumin Katowice firmy kolejowe

Koleje Russian Railways i ÖBB to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Katowice,
Russian Railways Bohumin KatowiceÖBB Bohumin Katowice

Nocny pociąg Bohumin Katowice

Zamiast przybywać Katowice w nocy i zapłać pokój w hotelu, wolę odejść Bohumin wieczorem z komfortem sypialnego pociągu wyposażonego w koi.

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Bohumin do Katowice?

Rzeczywiście miasta Katowice i Bohumin są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby znaleźć najtańsze Bohumin-Katowice bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Stacje odlotów w Bohumin

  • Bohumin

Przybycie stacji kolejowych w Katowice

  • Katowice Glowny

Carpool z Bohumin do Katowice

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Bohumin-Katowice jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Katowice,

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Bohumin-Katowice z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)