Podróżuj z Bohumin do Ostrava

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Ostrava w pociąg, autobus

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bohumin do Ostrava w pociąg, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bohumin
Ostrava
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Ostrava

Sposoby transportuautobus, pociąg
dystans10 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Ostrava?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus przygotować podróż Bohumin Ostrava, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Ostravaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Ostrava na mapie oraz na trasie Bohumin Ostrava i różne punkty korespondencji (Stacja Ostrava hlavní nádraží , Stacja Ostrava Svinov, Stacja Ostrava hl. n., Dworzec autobusowy Ostrava hl.n. LEO, Dworzec autobusowy Ostrava-Svinov, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Ostrava

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Ostrava

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Ostrava (Republika Czeska) z odległości 10 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Bohumin Ostrava jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava hlavní nádraží (2 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Bohumin-Ostrava co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOstrava hl.n. LEO (2.4 km z Ostrava, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Ostrava,

Którzy przewoźnicy podróżują między Bohumin a Ostrava?

Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Bohumin-Ostrava Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava hlavní nádraží w dniu przyjazdu (2 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Bohumin do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Bohumin dostać się do stacji kolejowej Ostrava Svinov ( Republika Czeska)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Ostrava hl.n. LEO ( Republika Czeska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Bohumin (serwis na dworzec autobusowy Bohumín w 0.4 km od centrum) i miasta Ostrava gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Ostrava-Svinov znajduje się około 5.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)