Podróżuj z Bohumin do Prerov

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Prerov w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bohumin do Prerov w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bohumin
Prerov
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Prerov

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans82 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Bohumin do Prerov ?

Planujesz podróż z Bohumin do Prerov i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Bohumin Prerov? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy pociągi, carpooling i autobusy iść do Prerov z Bohumin, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Po prostu wprowadź datę podróży do Prerov a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Bohumin, będziesz podróżować z Blablacar, FlixBus, LEO Express lub ÖBB przez autobusy, carpooling lub pociągi,

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Prerov

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Prerov (Republika Czeska) z odległości 82 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Bohumin Prerov jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Prerov opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doPrerov będzie na stacji Prerov (1 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Prerov,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Bohumin-Prerov co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPřerov (0.9 km z Prerov, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Prerov,

Którzy przewoźnicy podróżują między Bohumin a Prerov?

Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Bohumin-Prerov Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prerov w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Bohumin do Prerov z odjeżdżającym pociągiem Bohumin dostać się do stacji kolejowej Prerov ( Republika Czeska)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Přerov ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bohumin-Prerov (83 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)