Podróżuj z Bohumin do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bohumin do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bohumin
Warszawa
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans318 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Warszawa?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Bohumin Warszawa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Warszawaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Warszawa na mapie oraz na trasie Bohumin Warszawa i różne punkty korespondencji (Stacja Warszawa Centralna, Stacja Warszawa Wschodnia, Stacja Warszawa Zachodnia, Dworzec autobusowy Warszawa West, Dworzec autobusowy Warszawa Centrum, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Warszawa

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Warszawa

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Warszawa (Polska) z odległości 318 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Bohumin-Warszawa co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
Pociąg Bohumin Warszawa jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Warszawa,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Warszawa od Bohumin, Możesz wziąć lotKraków-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)