Podróżuj z Bohumin do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Wrocław w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Bohumin do Wrocław w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bohumin
Wrocław
/
  • Uzyskaj stawki
2
Bohumin
Łódź
Wrocław
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Bohumin
Praga
Wrocław
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Wrocław

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans163 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Wrocław?

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Wrocław (Polska) z odległości 163 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Wrocław,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Bohumin-Wrocław bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Bohumin-Praga i Praga-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (1.2 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Wrocław ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Bohumin do Wrocławbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Praga i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Praga opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doPraga będzie na stacji Praha-Libeň (6 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Bohumin a Wrocław?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bohumin-Wrocław (163 km)
Firmy kolejowe
LEO Express oferuje linię Bohumin-Praga Pociąg z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Praha-Libeň w dniu przyjazdu (6 km od centrum)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Prague Main Railway Station ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy Prague Main Railway Station w 1.2 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Łódź Fabryczna ( Polska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)