Podróżuj z Bordeaux do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Bordeaux do Besançon w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Bordeaux do Besançon w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bordeaux
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Bordeaux
Lyon
Besançon
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Bordeaux
Clermont-Ferrand
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bordeaux Besançon

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans575 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Bordeaux do Besançon ?

Wybrałeś Besançon jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Bordeaux i jak znaleźć najlepsze Bordeaux do Besançon oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Besançon a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Bordeaux, będziesz podróżować z SNCF, FlixBus, OUIBUS, ALSA, Isilines, Blablacar, Eurolines lub Easyjet przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Bordeaux a Besançon?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Bordeaux-Lyon Pociąg Intercités z dworca kolejowego Bordeaux-St-Jean (2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Perrache w dniu przyjazdu (2.2 km od centrum) i z Lyon do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Perrache dostać się do stacji kolejowej Besançon-Viotte (Franche-Comté Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bordeaux-Besançon (576 km)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Bordeaux do Bordeaux i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
OUIBUS to operator, który pozwala podróżować po liniach z dworca autobusowego Bordeaux do Bordeaux i to z Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa Isilines wykonuje obroty z dworca autobusowego Bordeaux do Bordeaux i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Sieć ALSA obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Bordeaux do Bordeaux i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Operator autobusowy Eurolines zapewnia usługę autobusową między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Linie lotnicze
Air France wykonuje lot z lotniska Bordeaux-Mérignac BOD znajduje się w 11 km centrum miasta Bordeaux do Lyon (przybycie na lotnisko w Lyon Saint-Exupery International LYS)
Easyjet zapewnia obrót z lotniska Bordeaux-Mérignac BOD (znajduje się na 11 km od środka Bordeaux, Francja) do Lyon (obsługujący lotnisko w Lyon Saint-Exupery International LYS)

Wszystkie rodzaje transportu Bordeaux Besançon

Na wycieczkę Bordeaux (Akwitania, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 575 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Bordeaux-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Bordeaux, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (4.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyBordeaux (od 2.4 km Bordeaux) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bordeaux-Besançon,
Nie można przejść bezpośrednio z Bordeaux do Besançon pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Bordeaux-Lyon i Lyon-Besançon pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Intercités SNCF do Lyon opuścić stację kolejową Bordeaux-St-Jean do Bordeaux, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Perrache (2.2 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TER obsługiwany przez SNCF Besançon,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Besançon od Bordeaux, Możesz wziąć lotBordeaux-Lyon następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Bordeaux i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Bordeaux-Mérignac BOD 11 km, za odprawę bagażu na lot do Lyon (lotnisko w Lyon Saint-Exupery International, Kod IATA: LYS) obsługiwany przez Air France lub Easyjet.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)