Podróżuj z Brive-la-Gaillarde do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Brive-la-Gaillarde do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Brive-la-Gaillarde do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brive-la-Gaillarde
Besançon
/
  • Uzyskaj stawki
2
Brive-la-Gaillarde
Clermont-Ferrand
Besançon
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Brive-la-Gaillarde
Lyon
Besançon
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brive-la-Gaillarde Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans416 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Brive-la-Gaillarde do Besançon?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Brive-la-Gaillarde Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Brive-la-Gaillarde Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Brive-la-Gaillarde i Besançon na mapie oraz na trasie Brive-la-Gaillarde Besançon i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Besançon-Viotte, Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Brive-la-Gaillarde, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Besançon

Którzy przewoźnicy podróżują między Brive-la-Gaillarde a Besançon?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Brive-la-Gaillarde do Brive-la-Gaillarde i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Eurolines to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa Isilines wykonuje obroty z dworca autobusowego Arrêt LIBEO - centre commercial Carrefour do Brive-la-Gaillarde i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Sieć FlixBus obejmuje linie autobusowe z dworca autobusowego Brive-la-Gaillarde Centre do Brive-la-Gaillarde i to z Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette w 2.3 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 0.7 km od centrum.
OUIBUS zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Megabus Brive - Centre commercial Ouest do Brive-la-Gaillarde i to z Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Brive-la-Gaillarde-Besançon (417 km)
Firmy kolejowe
SNCF oferuje linię Lyon-Besançon Pociąg TER z dworca kolejowego Lyon-Perrache (2.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Viotte w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)