Podróżuj z Brno do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Katowice w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Brno do Katowice w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki
2
Brno
Ostrava
Katowice
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Katowice

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans208 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Brno do Katowice ?

Planujesz podróż z Brno do Katowice i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Brno Katowice? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Katowice i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy FlixBus, Russian Railways, Blablacar, ÖBB lub LEO Express do osiągnięcia Katowice,

Wszystkie rodzaje transportu Brno Katowice

Na wycieczkę Brno (Republika Czeska) do Katowice (Polska) z odległości 208 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Brno-Katowice co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Brno, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice (0.5 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBrno Hotel Grand (od 1.5 km Brno) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Brno-Katowice,
Nie można przejść bezpośrednio z Brno do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Katowice i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub Russian Railways do Katowice opuścić stację kolejową Ostrava Svinov do Ostrava, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)