Podróżuj z Brno do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Łódź w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Brno do Łódź w samolot, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Łódź
/
 • Uzyskaj stawki
2
Brno
Praga
Łódź
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans347 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Brno do Łódź ?

Planujesz podróż z Brno do Łódź i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Brno Łódź? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Łódź i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Czech Airlines, LEO Express lub Hellö do osiągnięcia Łódź,

Którzy przewoźnicy podróżują między Brno a Łódź?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Brno-Łódź (348 km)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Brno Hotel Grand do Brno i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Kaliska znajduje się około 2.5 km od centrum.
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Brno do Brno i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska)
Firma autobusowa LEO Express obraca się między miastem Brno (serwis na dworzec autobusowy Brno Zvonařka w 1.9 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Fabryczna znajduje się około 2.2 km od centrum.
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Łódź (przybycie na lotnisko w Lodz Lublinek LCJ)

Wszystkie rodzaje transportu Brno Łódź

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Brno do Łódź

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Brno-Łódź przejazdy samochodem z innymi. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Brno-Łódź jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Łódź,

Brno do Łódź autobus

Szukasz autobusu z Brno do Łódź? Rzeczywiście istnieje bezpośrednia linia autobusowa, która obsługuje tę trasę.

Nadal możesz mieć wątpliwości Łódź autobusem. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Łódź,

 • The Brno Łódź bilety sprzedawane są po bezkonkurencyjnych cenach, jest mało prawdopodobne, że znajdziesz lepsze oferty z innymi środkami transportu: koleją lub przejazdy.
 • Flota autokarów LEO Express jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuBrno Łódź droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.
 • Trenerzy obsługujący Brno Łódź Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Brno Łódź ?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa LEO Express Brno Łódź,

LEO Express Brno Łódź

Odjazdy dworców autobusowych w Brno

Musisz dotrzeć do swojego Brno zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Łódź„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Brno Hotel Grand
 • Brno
 • Brno Zvonařka

Przyjazdy dworców autobusowych w Łódź

W Łódź, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Łódź Kaliska
 • Łódź Fabryczna

Tanie loty z Brno do Łódź

Które linie lotnicze obsługują loty dla Brno Łódź wycieczka?

Miasta Brno i Łódź nie są związane z lotem bezpośrednim, ale Czech Airlines to linia lotnicza, do której możesz się udać Łódź,
Czech Airlines Brno Łódź

Lotnisko przylotu w Łódź

 • LCJ Lodz Lublinek

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)