Podróżuj z Brno do Ostrava

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Ostrava w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Brno do Ostrava w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Ostrava
/
  • Uzyskaj stawki
2
Brno
Olomouc
Ostrava
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Brno
Bohumin
Ostrava
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Ostrava

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans138 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Brno do Ostrava?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Brno Ostrava, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Brno Ostravaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Brno i Ostrava na mapie oraz na trasie Brno Ostrava i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Ostrava hl.n., Dworzec autobusowy Ostrava-Svinov, Stacja Ostrava Svinov, Stacja Ostrava hl. n., Dworzec autobusowy Ostrava hl.n. LEO, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Ostrava

Wszystkie rodzaje transportu Brno Ostrava

Na wycieczkę Brno (Republika Czeska) do Ostrava (Republika Czeska) z odległości 138 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Brno-Ostrava co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Brno, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOstrava hl.n. (2.1 km z Ostrava, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBrno Hotel Grand (od 1.5 km Brno) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Ostrava,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Brno-Ostrava,
Nie można przejść bezpośrednio z Brno do Ostravabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOlomouc-Ostrava i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Olomouc hl.n. do Olomouc, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava Svinov (5.4 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)