Podróżuj z Brno do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Rzeszów w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Brno do Rzeszów w samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Brno
Rzeszów
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Rzeszów

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans398 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Brno do Rzeszów?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling przygotować podróż Brno Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Brno Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Brno i Rzeszów na mapie oraz na trasie Brno Rzeszów i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Rzeszow, Dworzec autobusowy Brno, Dworzec autobusowy Brno Hotel Grand, Dworzec autobusowy Brno Zvonařka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Rzeszów

Wszystkie rodzaje transportu Brno Rzeszów

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Brno do Rzeszów

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Brno-Rzeszów jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Ważną różnicą między wspólnym korzystaniem z samochodu a innymi środkami transportu jest to, że nie ma on ustalonego harmonogramu. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Brno-Rzeszów jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Rzeszów!

Brno do Rzeszów autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Brno do Rzeszów, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Nadal możesz mieć wątpliwości Rzeszów autobusem. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Rzeszów,

 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasBrno do Rzeszów oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!
 • Podczas podróży autobusem nocnym Brno Rzeszów, oszczędzasz noc w hotelu o godz Rzeszówi dotrzeć do miejsca docelowego wczesnym rankiem. Idealny do odkrywaniaRzeszów,
 • Nowoczesne autobusy, z których jedziesz Brno do Rzeszów są wygodne, z toaletami i rozkładanymi fotelami.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Brno Rzeszów ?

Dostać się do Rzeszów autobusem z Brno, masz tylko firmę przewozową FlixBus, która obsługuje te dwa miasta.

FlixBus Brno Rzeszów

Przystanki autobusowe Brno

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Brno co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Rzeszówpowinien zostać wyświetlony. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Brno Zvonařka

Przyjazdy dworców autobusowych w Rzeszów

Po przybyciu autobusu Rzeszów, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Rzeszow

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)