Podróżuj z Burgos do Vitoria

Zorganizuj swoją podróż z Burgos do Vitoria w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Burgos do Vitoria w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Burgos
Vitoria
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Burgos Vitoria

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans101 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Burgos do Vitoria?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Burgos Vitoria, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Burgos Vitoriaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Burgos i Vitoria na mapie oraz na trasie Burgos Vitoria i różne punkty korespondencji (Stacja Vitoria/Gasteiz, Dworzec autobusowy Vitoria, Stacja Burgos, Stacja Burgos Rosa De Lima, Dworzec autobusowy Burgos) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Vitoria

Którzy przewoźnicy podróżują między Burgos a Vitoria?

Firmy kolejowe
Comboios de Portugal CP oferuje linię Burgos-Vitoria Pociąg Sud-Expresso z dworca kolejowego Burgos (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Vitoria/Gasteiz w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
Renfe obsługuje linię z Burgos do Vitoria z odjeżdżającym pociągiem Alvia Burgos dostać się do stacji kolejowej Vitoria/Gasteiz ( Hiszpania)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Burgos-Vitoria (102 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Burgos do Burgos i to z Vitoria ( Hiszpania)

Wszystkie rodzaje transportu Burgos Vitoria

Na wycieczkę Burgos (Hiszpania) do Vitoria (Hiszpania) z odległości 101 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Burgos Vitoria jest bezpośredni.
Trenuje Sud-Expresso lub Alvia Comboios de Portugal CP lub Renfe do Vitoria opuścić stację kolejową Burgos do Burgos, Przyjazd doVitoria będzie na stacji Vitoria/Gasteiz (0.9 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Burgos-Vitoria co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Burgos, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVitoria (0 km z Vitoria, Hiszpania). Proszę iść na dworzec autobusowyBurgos (od 0.4 km Burgos) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Vitoria,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Burgos-Vitoria,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)