Podróżuj z Cork do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Katowice w samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Cork do Katowice w samolot

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Cork
Katowice
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Katowice

Sposoby transportusamolot
dystans1919 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Cork do Katowice?

Oferujemy 1 tras w samolot przygotować podróż Cork Katowice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Katowiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Katowice na mapie oraz na trasie Cork Katowice i różne punkty korespondencji (Lotnisko Pyrzowice, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Katowice

Wszystkie rodzaje transportu Cork Katowice

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Katowice (Polska) z odległości 1919 km można pożyczyć Tylko jeden środek transportu (samolot),
Lot bezpośredni Cork > Katowice będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Katowice (lotnisko w Pyrzowice, Kod IATA: KTW) obsługiwany przez Wizzair.

Którzy przewoźnicy podróżują między Cork a Katowice?

Linie lotnicze
Aer Lingus wykonuje lot z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Wizzair zapewnia obrót z lotniska Cork ORK (znajduje się na 5.4 km od środka Cork, Irlandia) do Katowice (obsługujący lotnisko w Pyrzowice KTW)
Ryanair obsługuje loty z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW) i z lotniska Stansted STN (znajduje się na 51 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Katowice (obsługujący lotnisko w Pyrzowice KTW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)