Podróżuj z Cork do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Kraków w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Cork do Kraków w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Cork
Kraków
  • Uzyskaj stawki
2
Cork
Katowice
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
3
Cork
Dublin
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1988 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Cork do Kraków?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Cork Kraków, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Krakówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Kraków na mapie oraz na trasie Cork Kraków i różne punkty korespondencji (Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport, Lotnisko Cork, Stacja Cork Kent, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kraków

Wszystkie rodzaje transportu Cork Kraków

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Kraków (Polska) z odległości 1988 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Kraków od Cork ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Cork-Londyn i Londyn-Kraków
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Londyn (lotnisko w Stansted, Kod IATA: STN) obsługiwany przez Ryanair lub Aer Lingus.Z Londyn, weź inny samolot z Ryanair lub Easyjet, który cię zawiezie J. Paul II Balice International (Kraków, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Cork Kraków tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Katowice-Kraków,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
Nie można przejść bezpośrednio z Cork do Krakówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguCork-Dublin i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje InterCity Iarnród Éireann do Dublin opuścić stację kolejową Cork Kent do Cork, Przyjazd doDublin będzie na stacji Charleville (6.6 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Katowice-Kraków może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)