Podróżuj z Cork do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Lublin w samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Cork do Lublin w samolot

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Cork
Lublin
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Lublin

Sposoby transportusamolot
dystans2132 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Cork do Lublin?

Oferujemy 1 tras w samolot przygotować podróż Cork Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Lublin na mapie oraz na trasie Cork Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Wszystkie rodzaje transportu Cork Lublin

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Lublin (Polska) z odległości 2132 km można pożyczyć Tylko jeden środek transportu (samolot),
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Cork ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Cork-Warszawa i Warszawa-Lublin
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Wizzair.Z Warszawa, weź inny samolot z EuroLot, który cię zawiezie Lublin (Lublin, Polska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)