Podróżuj z Cork do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Poznań w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Cork do Poznań w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Cork
Poznań
  • Uzyskaj stawki
2
Cork
Amsterdam
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans1726 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Cork do Poznań?

Oferujemy 2 tras w pociąg, carpooling, samolot przygotować podróż Cork Poznań, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Poznańklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Poznań na mapie oraz na trasie Cork Poznań i różne punkty korespondencji (Stacja Poznan Glowny, Lotnisko Lawica, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Poznań

Wszystkie rodzaje transportu Cork Poznań

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Poznań (Polska) z odległości 1726 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Cork > Poznań będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Poznań (lotnisko w Lawica, Kod IATA: POZ) obsługiwany przez Wizzair.
Nie można przejść bezpośrednio z Cork do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguAmsterdam-Poznań i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Euronight JanKiepura Polskie Koleje Państwowe do Poznań opuścić stację kolejową Amsterdam Centraal do Amsterdam, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Amsterdam-Poznań może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Cork a Poznań?

Linie lotnicze
Ryanair leci z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW) i z lotniska Stansted STN (znajduje się na 51 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Aer Lingus zapewnia obrót z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Amsterdam (przybycie na lotnisko w Amsterdam-Schiphol AMS)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Cork ORK (znajduje się na 5.4 km od środka Cork, Irlandia) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Amsterdam-Poznań (817 km)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Amsterdam-Poznań Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Amsterdam Centraal (0.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)