Podróżuj z Cork do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Rzeszów w samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Cork do Rzeszów w samolot

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Cork
Rzeszów
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Rzeszów

Sposoby transportusamolot
dystans2129 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Cork do Rzeszów?

Oferujemy 1 tras w samolot przygotować podróż Cork Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Rzeszów na mapie oraz na trasie Cork Rzeszów i różne punkty korespondencji (Lotnisko Jasionka, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rzeszów

Wszystkie rodzaje transportu Cork Rzeszów

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Rzeszów (Polska) z odległości 2129 km można pożyczyć Tylko jeden środek transportu (samolot),
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rzeszów od Cork ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Cork-Londyn i Londyn-Rzeszów
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Londyn (lotnisko w Gatwick, Kod IATA: LGW) obsługiwany przez Aer Lingus lub Ryanair.Z Londyn, weź inny samolot z Ryanair, który cię zawiezie Jasionka (Rzeszów, Polska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)