Podróżuj z Cork do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Szczecin w samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Cork do Szczecin w samolot

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Cork
Szczecin
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Szczecin

Sposoby transportusamolot
dystans1557 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Cork do Szczecin?

Oferujemy 1 tras w samolot przygotować podróż Cork Szczecin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Szczecinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Szczecin na mapie oraz na trasie Cork Szczecin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Goleniow, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Szczecin

Wszystkie rodzaje transportu Cork Szczecin

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Szczecin (Polska) z odległości 1557 km można pożyczyć Tylko jeden środek transportu (samolot),
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Szczecin od Cork ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Cork-Liverpool i Liverpool-Szczecin
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Liverpool (lotnisko w Liverpool John Lennon, Kod IATA: LPL) obsługiwany przez Ryanair.Z Liverpool, weź inny samolot z Ryanair, który cię zawiezie Goleniow (Szczecin, Polska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)