Podróżuj z Dijon do Saint-Etienne

Zorganizuj swoją podróż z Dijon do Saint-Etienne w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Dijon do Saint-Etienne w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Dijon
Saint-Etienne
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Dijon Saint-Etienne

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans216 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Dijon do Saint-Etienne ?

Planujesz podróż z Dijon do Saint-Etienne i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Dijon Saint-Etienne? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Saint-Etienne z Dijon Musisz tylko podać datę wyjazdu do Saint-Etienne pozwól Vivanoda szukać ciebie. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy SNCF, FlixBus, OUIBUS, Blablacar, ALSA lub Isilines do osiągnięcia Saint-Etienne,

Którzy przewoźnicy podróżują między Dijon a Saint-Etienne?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Dijon-Lyon Pociąg TER z dworca kolejowego Dijon-Ville (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Perrache w dniu przyjazdu (2.2 km od centrum) i z Lyon do Saint-Etienne z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Part-Dieu dostać się do stacji kolejowej St-Étienne-Bellevue (Rhône-Alpes Francja)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint Etienne znajduje się około 1 km od centrum.
OUIBUS to operator, który pozwala podróżować po liniach z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon Aéroport w 20 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint-Étienne znajduje się około 1.2 km od centrum.
Firma autobusowa Isilines obraca się z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja)
Sieć ALSA obejmuje linię autobusową między miastem Dijon (serwis na dworzec autobusowy Dijon w 1.2 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint Etienne znajduje się około 1 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Dijon-Saint-Etienne (217 km)

Wszystkie rodzaje transportu Dijon Saint-Etienne

Na wycieczkę Dijon (Bourgogne, Francja) do Saint-Etienne (Rhône-Alpes, Francja) z odległości 216 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Dijon-Saint-Etienne co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Dijon, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowySaint Etienne (1 km z Saint-Etienne, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyDijon (od 1.2 km Dijon) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Saint-Etienne,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Dijon-Saint-Etienne,
Nie można przejść bezpośrednio z Dijon do Saint-Etienne pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Dijon-Lyon i Lyon-Saint-Etienne pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje TGV lub TER SNCF do Lyon opuścić stację kolejową Dijon-Ville do Dijon, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Perrache (2.2 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TER lub TGV obsługiwany przez SNCF Saint-Etienne,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)