Podróżuj z Dublin do Cork

Zorganizuj swoją podróż z Dublin do Cork w pociąg, autobus

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Dublin do Cork w pociąg, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Dublin
Cork
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Dublin Cork

Sposoby transportuautobus, pociąg
dystans220 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Dublin do Cork ?

Cork jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Dublin do Cork oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy pociągi i autobusy iść do Cork z Dublin, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Po prostu wprowadź datę podróży do Cork a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Dublin - Cork oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Dublin, pociągi lub autobusy Bus Eireann, Iarnród Éireann, AirCoach i GoBus zabierze Cię do Cork,

Wszystkie rodzaje transportu Dublin Cork

Na wycieczkę Dublin (Irlandia) do Cork (Irlandia) z odległości 220 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Dublin-Cork co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu GoBus, AirCoach lub Bus Eireann pod adresem Dublin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCork (Bus Station - Parnell Place) (2 km z Cork, Irlandia). Proszę iść na dworzec autobusowyDublin (Busáras) (od 1.2 km Dublin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Cork,
Pociąg Dublin Cork jest bezpośredni.
Trenuje InterCity Iarnród Éireann do Cork opuścić stację kolejową Dublin Heuston do Dublin, Przyjazd doCork będzie na stacji Cork Kent (2.7 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)