Podróżuj z Dublin do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Dublin do Poznań w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Dublin do Poznań w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Dublin
Poznań
  • Uzyskaj stawki
2
Dublin
Berlin
Poznań
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Dublin Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1553 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Dublin do Poznań ?

Wybrałeś Poznań jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Dublin i jak znaleźć najlepsze Dublin do Poznań oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz daty podróży do Poznań wtedy Vivanoda zrobi resztę. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Podróżować z Dublin, loty, pociągi, carpooling lub autobusy Aer Lingus, Deutsche Bahn, FlixBus, Blablacar, Russian Railways, Polskie Koleje Państwowe i Ryanair zabierze Cię do Poznań,

Wszystkie rodzaje transportu Dublin Poznań

Na wycieczkę Dublin (Irlandia) do Poznań (Polska) z odległości 1553 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Dublin > Poznań będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Dublin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Dublin DUB 9.3 km, za odprawę bagażu na lot do Poznań (lotnisko w Lawica, Kod IATA: POZ) obsługiwany przez Ryanair.
Nie można przejść bezpośrednio z Dublin do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Poznań i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Euronight JanKiepura lub EC 95 Polskie Koleje Państwowe, Russian Railways lub Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Dublin Poznań tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Berlin-Poznań,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPoznan (0 km z Poznań, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Poznań,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Berlin-Poznań może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Dublin a Poznań?

Linie lotnicze
Aer Lingus wykonuje lot z lotniska Dublin DUB znajduje się w 9.3 km centrum miasta Dublin do Berlin (przybycie na lotnisko w Schoenefeld SXF)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Dublin DUB (znajduje się na 9.3 km od środka Dublin, Irlandia) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Berlin-Poznań Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Berlin do Poznań z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Poznan Glowny ( Polska)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Berlin-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Poznań (239 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Poznan ( Polska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)