Podróżuj z Edynburg do Doncaster

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Doncaster w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Edynburg do Doncaster w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Edynburg
Doncaster
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Doncaster

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans300 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Edynburg do Doncaster?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Edynburg Doncaster, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Edynburg Doncasterklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Edynburg i Doncaster na mapie oraz na trasie Edynburg Doncaster i różne punkty korespondencji (Stacja Doncaster, Dworzec autobusowy Doncaster, Stacja Edinburgh Waverley, Lotnisko Edinburgh, Stacja Haymarket (Edinburgh), ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Doncaster

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Doncaster?

Firmy kolejowe
First TransPennine Express oferuje linie Edynburg-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum) i z Manchester do Doncaster z odjeżdżającym pociągiem Manchester Piccadilly dostać się do stacji kolejowej Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
CrossCountry obsługuje linię Edynburg-Doncaster Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Doncaster w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
Northern Rail tworzy połączenie kolejowe z Leeds do Doncaster z odjeżdżającym pociągiem Leeds dostać się do stacji kolejowej Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
East Coast oferuje linię Edynburg-Doncaster Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Doncaster w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
Grand Central obsługuje linię z York do Doncaster z odjeżdżającym pociągiem York dostać się do stacji kolejowej Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
East Midlands Trains tworzy połączenie kolejowe York-Doncaster Pociąg z dworca kolejowego York (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Doncaster w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Doncaster (301 km)
Firmy autobusowe
National Express zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z York (Anglia Zjednoczone Królestwo) i między miastem York (serwis na dworzec autobusowy York w 88 km od centrum) i miasta Doncaster gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Doncaster znajduje się około 0.3 km od centrum.
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Manchester (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Linie lotnicze
FlyBE wykonuje lot z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Doncaster

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

pociąg Edynburg do Doncaster

Edynburg Doncaster firmy kolejowe

Koleje CrossCountry i East Coast to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Doncaster,
CrossCountry Edynburg DoncasterEast Coast Edynburg Doncaster

Pociąg międzymiastowy Edynburg Doncaster

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Edynburg i Doncaster ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Edynburg-Doncaster droga?

Tak, można przejść z Edynburg do Doncaster pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Doncaster i może być mniej bezpośrednich pociągów z Edynburg w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Edynburg-Doncaster bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Edynburg

  • Edinburgh Waverley

Dworce kolejowe w Doncaster

  • Doncaster

Carpool z Edynburg do Doncaster

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Edynburg-Doncaster jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Doncaster,

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Edynburg-Doncaster jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Edynburg do Doncaster autobus

Przystanki autobusowe Edynburg

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Edynburg co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

  • Edinburgh

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Doncaster

Kiedy przyjedziesz Doncaster, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

  • Doncaster

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)