Podróżuj z Edynburg do Exeter

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Exeter w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Edynburg do Exeter w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Edynburg
Exeter
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Edynburg
Bristol
Exeter
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Edynburg
Manchester
Exeter
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Edynburg
Carlisle
Exeter
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Exeter

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans582 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Edynburg do Exeter?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Edynburg Exeter, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Edynburg Exeterklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Edynburg i Exeter na mapie oraz na trasie Edynburg Exeter i różne punkty korespondencji (Lotnisko Exeter, Stacja Exeter St Davids, Dworzec autobusowy Exeter, Stacja Exeter St Thomas, Lotnisko Edinburgh, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Exeter

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Exeter

Na wycieczkę Edynburg (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) do Exeter (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 582 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Edynburg Exeter jest bezpośredni.
Trenuje CrossCountry do Exeter opuścić stację kolejową Edinburgh Waverley do Edynburg, Przyjazd doExeter będzie na stacji Exeter St Davids (1.1 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Edynburg-Exeter co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu National Express pod adresem Edynburg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyExeter (0.7 km z Exeter, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyEdinburgh (od 18 km Edynburg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Exeter,
Lot bezpośredni Edynburg > Exeter będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Edynburg i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Edinburgh EDI 12 km, za odprawę bagażu na lot do Exeter (lotnisko w Exeter, Kod IATA: EXT) obsługiwany przez FlyBE.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Edynburg-Exeter,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)