Podróżuj z Edynburg do Glasgow

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Glasgow w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Edynburg do Glasgow w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Edynburg
Glasgow
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Glasgow

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans67 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Edynburg do Glasgow ?

Planujesz podróż z Edynburg do Glasgow i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Edynburg Glasgow? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Glasgow z Edynburg Po prostu wprowadź datę podróży do Glasgow a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy Blablacar, ScotRail, East Coast, CrossCountry, National Express lub MegaBus do osiągnięcia Glasgow,

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Glasgow?

Firmy kolejowe
ScotRail oferuje linię Edynburg-Glasgow Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Glasgow Central w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
CrossCountry obsługuje linię z Edynburg do Glasgow z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej Glasgow Central (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
East Coast tworzy połączenie kolejowe Edynburg-Glasgow Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Glasgow Central w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Glasgow (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Glasgow gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Glasgow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Glasgow (68 km)

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Glasgow

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

pociąg Edynburg do Glasgow

Edynburg Glasgow firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Edynburg i Glasgow: ScotRail, CrossCountry i East Coast.
ScotRail Edynburg GlasgowCrossCountry Edynburg GlasgowEast Coast Edynburg Glasgow

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Edynburg-Glasgow droga?

Tak, można przejść z Edynburg do Glasgow pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Edynburg-Glasgow bilet kolejowy na Vivanoda.

Dworce kolejowe z Edynburg

 • Edinburgh Waverley

Przybycie stacji kolejowych w Glasgow

 • Glasgow Central
 • Charing Cross (Glasgow)
 • Glasgow Queen Street

Pociąg międzymiastowy Edynburg Glasgow

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Edynburg-Glasgow trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Carpool z Edynburg do Glasgow

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Edynburg-Glasgow z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Zamiast jechać samemu samochodem z Edynburg do Glasgow, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Edynburg-Glasgow jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Glasgow,

Edynburg do Glasgow autobus

Istnieje bezpośrednie połączenie autokarem międzymiastowym między Edynburg i Glasgow,

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Edynburg i Glasgow i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Glasgow,

 • Trenerzy obsługujący Edynburg Glasgow Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
 • The Edynburg Glasgow bilety sprzedawane są po bezkonkurencyjnych cenach, jest mało prawdopodobne, że znajdziesz lepsze oferty z innymi środkami transportu: koleją lub przejazdy.
 • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Edynburg Glasgow mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.

Z których firm autokarowych podróżować Edynburg i Glasgow?

Kilka firm autobusowych obsługuje miasta Edynburg i Glasgow z bezpośrednią linią autobusową: MegaBus i National Express.

MegaBus Edynburg GlasgowNational Express Edynburg Glasgow

Odjazdy dworców autobusowych w Edynburg

Musisz dotrzeć do swojego Edynburg zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Ogólnie miejsce docelowe „Glasgow”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Edinburgh

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Glasgow

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Glasgow, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Glasgow

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)