Podróżuj z Edynburg do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Edynburg do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Edynburg
Katowice
 • Uzyskaj stawki
2
Edynburg
Kraków
Katowice
/
 • Uzyskaj stawki
3
Edynburg
Łódź
Katowice
/
 • Uzyskaj stawki
4
Edynburg
Praga
Katowice
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Edynburg
Londyn
Katowice
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1602 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Edynburg do Katowice?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Edynburg Katowice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Edynburg Katowiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Edynburg i Katowice na mapie oraz na trasie Edynburg Katowice i różne punkty korespondencji (Lotnisko Pyrzowice, Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny, Dworzec autobusowy Katowice Andrzeja, Lotnisko Edinburgh, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Katowice

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Katowice

Na wycieczkę Edynburg (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) do Katowice (Polska) z odległości 1602 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Edynburg > Katowice będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Edynburg i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Edinburgh EDI 12 km, za odprawę bagażu na lot do Katowice (lotnisko w Pyrzowice, Kod IATA: KTW) obsługiwany przez Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Edynburg Katowice tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Praga-Katowice,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice (0.5 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (od 1.5 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,
Nie można przejść bezpośrednio z Edynburg do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Katowice i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Russian Railways do Katowice opuścić stację kolejową Prague Holesovice do Praga, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Edynburg-Londyn może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)