Podróżuj z Edynburg do Leeds

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Leeds w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Edynburg do Leeds w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Edynburg
Leeds
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Leeds

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans261 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Edynburg do Leeds ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Edynburg do Leeds? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Leeds z Edynburg Po prostu wprowadź datę podróży do Leeds a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Podróżować z Edynburg, loty, pociągi, carpooling lub autobusy First TransPennine Express, CrossCountry, National Express, MegaBus, Northern Rail, East Coast, East Midlands Trains i Blablacar zabierze Cię do Leeds,

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Leeds?

Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Edynburg-Leeds Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Leeds w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
East Coast obsługuje linię z Edynburg do Newcastle Upon Tyne z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej Newcastle (Anglia Zjednoczone Królestwo)
First TransPennine Express tworzy połączenia kolejowe Edynburg-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum) i z Manchester do Leeds z odjeżdżającym pociągiem Manchester Piccadilly dostać się do stacji kolejowej Leeds (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Northern Rail oferuje linię Manchester-Leeds Pociąg z dworca kolejowego Manchester Victoria (0.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Leeds w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
East Midlands Trains obsługuje linię z Wakefield do Leeds z odjeżdżającym pociągiem Wakefield Westgate dostać się do stacji kolejowej Leeds (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Leeds (Anglia Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Leeds gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Leeds znajduje się około 5992 km od centrum.
Linie lotnicze
FlyBE wykonuje lot z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Leeds (262 km)

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Leeds

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Edynburg do Leeds autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Edynburg do Leeds

Z których firm autokarowych podróżować Edynburg i Leeds?

MegaBus i National Express to firmy autokarowe obsługujące linię autobusową Edynburg Leeds z bezpośrednią obsługą.

MegaBus Edynburg LeedsNational Express Edynburg Leeds

Nadal możesz mieć wątpliwości Leeds autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Leeds,

  • Trenerzy obsługujący Edynburg Leeds Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 261 km z podróży.

Przystanki autobusowe Edynburg

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Edynburg co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Leedspowinien zostać wyświetlony. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Edinburgh

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Leeds

Kiedy przyjedziesz Leeds, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

  • Leeds

pociąg Edynburg do Leeds

Dworce kolejowe z Edynburg

  • Edinburgh Waverley

Przybycie stacji kolejowych w Leeds

  • Leeds

Edynburg Leeds firmy kolejowe

Firmą kolejową obsługującą tę podróż jest CrossCountry.
CrossCountry Edynburg Leeds

Jest Edynburg połączony z Leeds z bezpośrednim pociągiem?

Tak Edynburg do Leeds trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Leeds i może być mniej bezpośrednich pociągów z Edynburg w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Edynburg-Leeds bilet kolejowy na Vivanoda.

Pociąg międzymiastowy Edynburg Leeds

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Edynburg i Leeds ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Carpool z Edynburg do Leeds

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Edynburg-Leeds jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Leeds,

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Edynburg-Leeds z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)