Podróżuj z Edynburg do Southampton

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Southampton w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Edynburg do Southampton w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Edynburg
Southampton
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Edynburg
Londyn
Southampton
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Edynburg
Birmingham
Southampton
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Edynburg
Bristol
Southampton
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Southampton

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans573 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Edynburg do Southampton ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Edynburg do Southampton? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Southampton z Edynburg Po prostu wprowadź datę podróży do Southampton a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Edynburg - Southampton oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Edynburg, loty, pociągi, carpooling lub autobusy CrossCountry, National Express, MegaBus, Blablacar, South West Trains, Southern Railways, East Coast i Virgin Trains zabierze Cię do Southampton,

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Southampton

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Edynburg do Southampton

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Edynburg-Southampton jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Southampton!

Tanie loty z Edynburg do Southampton

Które linie lotnicze obsługują Edynburg do Southampton loty?

FlyBE jest jedyną linią lotniczą z bezpośrednim linkiem do Southampton z lotniska w Edynburg,
FlyBE Edynburg Southampton

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Edynburg do Southampton:

 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Southampton, Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.
 • Zarezerwuj swój Edynburg Southampton lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).

Lotnisko odlotu w Edynburg

 • EDI Edinburgh

Lotnisko docelowe w Southampton

 • SOU Southampton

Edynburg do Southampton autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Edynburg do Southampton, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Z których firm autokarowych podróżować Edynburg i Southampton?

National Express jest jedyną firmą autobusową, która obsługuje bezpośrednie linie autobusowe Edynburg Southampton,

National Express Edynburg Southampton

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Edynburg i Southampton i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Southampton,

 • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Edynburg Southampton mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
 • The Edynburg Southampton bilety sprzedawane są po bezkonkurencyjnych cenach, jest mało prawdopodobne, że znajdziesz lepsze oferty z innymi środkami transportu: koleją lub przejazdy.
 • Podróżowanie nowoczesnym autobusem jest bardziej przyjazne dla środowiska niż przejazdy samochodem. Ponadto drogaEdynburg Southampton jest współdzielony przez inne pojazdy i do prowadzenia autobusu nie jest wymagana dodatkowa infrastruktura.

Przystanki autobusowe Edynburg

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Edynburg co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Southamptonpowinien zostać wyświetlony. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Edinburgh

Przyjazdy dworców autobusowych w Southampton

Kiedy przyjedziesz Southampton, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Southampton

pociąg Edynburg do Southampton

Edynburg Southampton firmy kolejowe

Istnieje 6 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Edynburg i Southampton: Virgin Trains, CrossCountry, East Coast, South West Trains, Southern Railways i First Great Western.
Virgin Trains Edynburg SouthamptonCrossCountry Edynburg SouthamptonEast Coast Edynburg SouthamptonSouth West Trains Edynburg SouthamptonSouthern Railways Edynburg SouthamptonFirst Great Western Edynburg Southampton

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Edynburg do Southampton?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Edynburg do Southampton bez żadnych zmian.

Pociąg międzymiastowy Edynburg Southampton

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Edynburg-Southampton trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Dworce kolejowe z Edynburg

 • Edinburgh Waverley

Przybycie stacji kolejowych w Southampton

 • Southampton Airport (Parkway)
 • Southampton Central

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)