Podróżuj z Freiburg do Berlin

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Berlin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Berlin w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Berlin
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Berlin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans310 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Freiburg do Berlin ?

Berlin jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Freiburg do Berlin oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i pociągi dostać się do Berlin, Po prostu wprowadź datę podróży do Berlin a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Freiburg - Berlin oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Freiburg, pociągi, carpooling lub autobusy Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus, FlixTrain, ADAC PostBus i Berlin Shuttle zabierze Cię do Berlin,

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Berlin

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Freiburg do Berlin

Kiedy masz zamiar zarezerwować Freiburg-Berlin jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Płatność jest dokonywana na stronie naszego partnera; pozwala to uniknąć rozmowy z kierowcą o pieniądzach.

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Freiburg-Berlin jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Berlin,

pociąg Freiburg do Berlin

Freiburg Berlin firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Freiburg Berlin

Pociąg dużych prędkości Freiburg Berlin

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Freiburg i Berlin. Często działają na dedykowanych torach.

Nocny pociąg Freiburg Berlin

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Berlin gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Freiburg do Berlin?

Tak Freiburg do Berlin trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Berlin i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Freiburg-Berlin bilet kolejowy na Vivanoda.

Dworce kolejowe z Freiburg

 • Freiburg (Breisgau) Hbf

Przybycie stacji kolejowych w Berlin

 • Berlin Hauptbahnhof
 • Berlin Ostbahnhof

Freiburg do Berlin autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Freiburg do Berlin, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Odjazdy dworców autobusowych w Freiburg

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Freiburg od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Berlin„należy wspomnieć. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Freiburg, Hauptbahnhof

Przyjazdy dworców autobusowych w Berlin

Po przybyciu autobusu Berlin, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
 • Berlin Alexanderplatz

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Freiburg Berlin ?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Freiburg Berlin,

FlixBus Freiburg Berlin

Jadąc autobusem z Freiburg do Berlin może nie być dla ciebie tak oczywiste. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Berlin,

 • Flota autokarów FlixBus jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuFreiburg Berlin droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.
 • Jeśli czas trwania podróży Freiburg i Berlin autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Freiburg Berlin są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Berlin wczesnym rankiem.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 310 km z podróży.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)