Podróżuj z Freiburg do Duisburg

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Duisburg w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Duisburg w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Duisburg
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Duisburg

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans316 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Freiburg do Duisburg ?

Duisburg jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Freiburg do Duisburg oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i pociągi dostać się do Duisburg, Po prostu wprowadź datę podróży do Duisburg a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Freiburg - Duisburg oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Freiburg, pociągi, carpooling lub autobusy Deutsche Bahn, FlixTrain, HKX, ÖBB, Blablacar, FlixBus, EuroBahn i ADAC PostBus zabierze Cię do Duisburg,

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Duisburg

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Freiburg do Duisburg

Kiedy zarezerwujesz przejazd między Freiburg Duisburg, ustalisz bezpośrednio z kierowcą, jak może cię odebrać. Płatność jest dokonywana na stronie naszego partnera; pozwala to uniknąć rozmowy z kierowcą o pieniądzach.

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Freiburg-Duisburg jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Duisburg!

Freiburg do Duisburg autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Freiburg do Duisburg, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Przystanki autobusowe Freiburg

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Freiburg od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Duisburg„należy wspomnieć. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

  • Freiburg, Hauptbahnhof

Przyjazdy dworców autobusowych w Duisburg

Po przybyciu autobusu Duisburg, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

  • Duisburg
  • Duisburg

Firmy autokarowe w Internecie Freiburg Duisburg wycieczka

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Freiburg Duisburg,

FlixBus Freiburg Duisburg

Jadąc autobusem z Freiburg do Duisburg może nie być dla ciebie tak oczywiste. Aby zachęcić Cię do autobusu Duisburg, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

  • Podróżowanie nowoczesnym autobusem jest bardziej przyjazne dla środowiska niż przejazdy samochodem. Ponadto drogaFreiburg Duisburg jest współdzielony przez inne pojazdy i do prowadzenia autobusu nie jest wymagana dodatkowa infrastruktura.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 316 km z podróży.
  • Będziesz podróżować z Freiburg do Duisburgw nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.

pociąg Freiburg do Duisburg

Freiburg Duisburg firmy kolejowe

Oto 2 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Duisburg: Deutsche Bahn i SBB CFF FFS.
Deutsche Bahn Freiburg DuisburgSBB CFF FFS Freiburg Duisburg

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Freiburg do Duisburg?

Tak Freiburg do Duisburg trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Duisburg i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Freiburg-Duisburg bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Pociąg dużych prędkości Freiburg Duisburg

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Freiburg i Duisburg z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Pociąg międzymiastowy Freiburg Duisburg

Stacja kolejowa jest piękna Freiburg i Duisburg są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Pociąg regionalny Freiburg Duisburg

Nocny pociąg Freiburg Duisburg

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Duisburg gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Dworce kolejowe z Freiburg

  • Freiburg (Breisgau) Hbf

Przybycie stacji kolejowych w Duisburg

  • Duisburg Hbf

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)